BG EN

ШОК НА ПЪТЯ: Пиян шофьор си играе на блъскащи колички край Хасково (ВИДЕО)

ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО) ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
Инциденти

ШОК НА ПЪТЯ: Пиян шофьор си играе на блъскащи колички край Хасково (ВИДЕО)

18430
на 29.05.2023
ШОК НА ПЪТЯ: Пиян шофьор си играе на блъскащи колички край Хасково (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Клип с неадекватно шофиране набра популярност в социалните мрежи в неделя.

препоръчано

Свидетели сигнализират, че водач кара в насрещното и избутва автомобилите, като няколко пъти е на косъм да не се удари в някой от тях. Останалите водачи на пътя са подали веднага сигнали в “Пътна полиция”. Нарушителят е установен и са му взети проби.

“В неделя следобед се прибирахме със съпругата ми от село Славяново за Хасково, където живеем. След Малък извор, в посока Корен, което е на около 20 километра от Хасково, се опитах да изпреваря тъмносин автомобил, който криволичеше по пътното платно”, разказа по Нова телевизия Радко Кьосев – човекът, заснел клипа с опасното шофиране.

Той разказа, че съпругата му го помолила да не изпреварва колата, а да кара след нея.

“В продължение на километри този шофьор криволичеше и буквално застрашаваше останалите водачи на пътя. Аз подадох номера на автомобила на спешния телефон 112”, посочва той.

Полицията е установила водача, който е открит да спи в жилището си в Хасково. Взетата му проба е била положителна за алкохол. Колко точно са промилите предстои да бъде потвърдено. Ще му бъдат съставени и няколко акта. Предаден е на прокуратурата, която ще прецени какво наказание да му бъде наложено.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК