BG EN

Шок! Останки от Втората световна война открити в 3-метров сом

ЧАС ПИК

Шок! Останки от Втората световна война открити в 3-метров сом

22407
на 20.04.2015
Шок! Останки от Втората световна война открити в 3-метров сом
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полски рибари хванаха в река Одер гигантски сом, в чийто стомах бяха открити фрагменти от човешки кости и метален знак на офицер хитлеристките СС части.

препоръчано

Анализът на костите дава основани да се предположи, че те принадлежат на офицер от СС, убит през 40-те години при окупацията на Полша, съобщи Worldnewsdailyreport.

Рибата е била дълга над 3 метра и е тежала почти 200 килограма. Засега експертите не знаят дали човекът е бил убит от сома или е бил изяден от рибата, след като вече е бил мъртъв.

"Ние имаме само части от кости, липсва голяма част от скелета. Засега нямаме достатъчно доказателства, за да посочим точната причина за смъртта, но сме убедени, че костите принадлежат на офицер от СС.

свързани новини

Окрихме метална значка на СС с изображението на орел, две копчета и от същата униформа, както и копчета за риза", твърди ученият Патека Лойко.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК