BG EN

ШОК! Родилка в кома след опит за самоубийство

Животът днес

ШОК! Родилка в кома след опит за самоубийство

14666
на 18.12.2017
ШОК! Родилка в кома след опит за самоубийство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена бременна в 7-ия месец се е нагълтала с 5 видя лекарства при опит да се самоубие. 27-годишната жена е била приета вчера в кърджалийската болница, в ОАИЛ – отделение по анестезиология и интензивно лечение. Малко по-късно е изпаднала в дълбока кома, съобщава "24Родопи".

препоръчано

 

Реаниматори и акушери от областната болница се борят за живота на жената от МБАЛ „Д-р Атанас Дафовски“. Шефът на Родилно отделение д-р Недим Исмаилов е прекъснал отпуската си, за да бъде извършена операция тази вечер. Бебето е извадено мъртво. Предполага се, че то е починало вследствие на лекарствата, изпити от майката.

 

Очаквайте подробностите!

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев с подробности за новия европейски прокурор и сагата с Теодора Георгиева (НА ЖИВО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев с подробности за новия европейски прокурор и сагата с Теодора Георгиева (НА ЖИВО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК