BG EN

Шок! Руснак сви 22 тона бира от пивоварна

ЧАС ПИК

Шок! Руснак сви 22 тона бира от пивоварна

8174
на 23.04.2015
Шок! Руснак сви 22 тона бира от пивоварна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

22-годишен руснак попадна под ударите на закона за кражба на 22 тона бира, пише газета.ру.

препоръчано

Младият жител на източния град Омск е пристигнал с фалшифицирани документи в местна пивоварна и заради подправените книжа е успял за получи огромното количество от кехлибарената напитка. Той също е пласирал открадната стока, която възлизала на 1,1 млн. рубли (приблизително 250 000 евро) на четворно по-ниска цена.

Полицаите, които са извършили ареста, са открили у крадеца, фалшифицирани документи за самоличност, товарителница и пренабити номера на микробус. Мъжът, ако бъде признат за виновен, може да получи две години лишаване от свобода.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият защитник на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко морални и кухи хора сте (ВИДЕО) МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК