ГОРЕЩО
Модернизацията на лифта до Мальовица е с всички законни разрешителни
ОТВЕТНА РЕАКЦИЯ! Блокада затваря три гранични пункта с РСМ в защита на македонските българи
МЪЛНИЯ! ДПС предложи НСО да освети информацията за всички охранявани лица и разходите за тях от 2013 година насам
ГОРЕЩО В ПИК TV! Ричард Алибегов проговаря за напрежението в туризма: Въз основа на 10 касови бележки се правят изводи за цените на морето. Не навсякъде тараторът е 9 евро (ВИДЕО)
3 години и 6 месеца затвор за Симона Радева за укривателство на Георги Семерджиев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сняг се изсипа в северните райони на Саудитска Арабия, където климатът не позволява обикновено това да се случи.
препоръчано
Някои жители на страната видяха зима за първи път. Те запечатаха природното явление на снимки и видеа и ги публикуваха в мрежата. В някои райони на страната снегът пада за първи път в историята.
По-рано в пустинята в Саудитска Арабия бяха наблюдавани аномални дъждове, след които пясъците се покриха със зелена трева и лилави цветя.
Израел поднови ударите по „Хизбула“ в Южен Ливан
5543
преди 2 часа
Иран отменя транзитните такси през Ормузкия проток за 60 дни
5895
преди 5 часа
Започват 60-дневните преговори между Иран и САЩ
10072
преди 10 часа
Ето какво включват 14-те точки от споразумението между САЩ и Иран
57384
на 18.06.2026


