BG EN

ШОК! Спипаха българския Рамбо край Велинград с "Калашников" и 156 патрона

Крими

ШОК! Спипаха българския Рамбо край Велинград с "Калашников" и 156 патрона

20706
на 28.06.2016
ШОК! Спипаха българския Рамбо край Велинград с Калашников и 156 патрона
Автор:   ПИК

Полицаи открили и боеприпаси за "Макаров"

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Солиден боен арсенал иззеха велинградски полицаи от къща в село Драгиново след претърсване в дома на 20-годишен младеж от Драгиново. Униформените открили автомат „Калашников” със сгъваем приклад и заличени номера, заглушител, два пълнителя и 156 патрона калибър 7.62мм. за него.

препоръчано

Освен това били открити 100 патрона от калибър 5.45мм, 43 патрона 9 мм за пистолет „Макаров”, 21 малокалибрени патрони, 20 броя боеприпаса кал. 6.35мм., две метални цеви, два газови пистолета, части и механизми от огнестрелни оръжия.

Цялото намерено количество оръжие, боеприпаси и приспособления за тях са иззети. Младежът е задържан за срок от 24 часа в ареста. Случаят е докладван на Районната прокуратура във Велинград, образувано е бързо.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК