ГОРЕЩО
Икономиката на свободното време и как дигиталните развлекателни платформи променят данъчната система
6 МАЙ: Ден на храбростта и празник на Българската армия
СПЕКУЛАТА! Трудната задача пред властта са ЦЕНИТЕ: Няма закон, който да им развърже ръцете
РАЗЦЕПЛЕНИЕТО: НЕИЗБЕЖНО! А сега сериозно за причината защо ПП и ДБ се разделиха...
ПЕТРОХАНСКИ ИЗМАМИ: Врътна ли ни Гюров за милиардите повече в бюджета?!
ХИТ ГАЛЕРИЯ
ШОК! Това Джаро ли е?! Мишо Билалов свали 10 кила и се обръсна за нова роля (СНИМКА)
79298
на 01.10.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Неузнаваемо слаб и с почти нула номер прическа – така изглежда Михаил Билалов, или както го знаят всичките му фенове – Джаро.
препоръчано
Звездата от култовия крими сериал „Под прикритие” тотално се е преобразил за новата си роля. Този път, актьорът ще се изявява не пред камера, а на театралната сцена.
Билалов влиза в кожата на основния персонаж в пиесата”Името”, с която Сатиричният театър открива юбилейния си 60-ти сезон. Самият актьор гледа пиесата в Париж още преди шест години и се прицелва в ролята на рисковия играч в интригуващата история.
свързани новини
Критици определят "Името" като брилянтна интелектуална комедия, която българската публика ще може да гледа от 6 октомври в Сатиричния театър.



