ГОРЕЩО
Имаме въглищни централи, които ще задоволят вътрешното потребление на ток
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
НЯКОЙ ДЪРПА КОНЦИТЕ! Темата "Фентанил" разпали СТУДИЙНИ СТРАСТИ заради отсъстващата от проблема държава
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК от Козилата Ерато: ПП и ДБ ще подкрепят скромно Гюров, за да не му навредят
ЧАС ПИК
Шок! Турският самолет прелитал над България, когато получил сигнала за бомба
9493
на 17.04.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
“Боинг 738” на “Търкиш еърлайнс” бе принуден да се върне в Истанбул след заплаха за бомба, получена, докато прелитал над България, съобщи Ройтерс. (вижте подробности в "още по темата")
препоръчано
На борда на пътническия самолет, с който пътували 151 души, било намерено листче с надпис “Има бомба”. След като се върна на летище “Ататюрк” в Истанбул, сапьори го претърсиха за взривно устройство.
Междувременно заплаха за бомба принуди и индонезийски пътнически самолет със 131 души на борда да извърши аварийно кацане на международното летище на остров Сулавеси. Сигналът се оказа фалшив, след като в машината се качили сапьори и не открили нищо.
свързани новини
Сигнал за бомба в турски пътнически самолет
8256
на 17.04.2015
Имаме въглищни централи, които ще задоволят вътрешното потребление на ток
2274
преди 10 минути
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
106391
преди 4 часа


