BG EN

Шокираща тенденция: Първата работа на младоженците е да се тагнат във "Фейсбук"

ШАРЕН СВЯТ

Шокираща тенденция: Първата работа на младоженците е да се тагнат във "Фейсбук"

12335
на 27.10.2014
Шокираща тенденция: Първата работа на младоженците е да се тагнат във Фейсбук
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Половината от младоженците във Великобритания променят статуса си във Фейсбук до 24 часа след сватбата, показва ново изследване.

препоръчано

35% от сгодилите съобщават новината и в интернет на същия ден, а 5 на сто още в същия час. Мрежата има толкова голямо влияние върху живота ни днес, че 13,72% от двойките, които се женят във Великобритания, се запознават в сайтове за запознанства.

Най-популярният цвят за сватба е розовият. Именно този цвят избраха и Рийз Уидърспуун, Хуен Стефани, Джулиан Мур и Ан Хатауей, които бяха в розови булчински рокли. Повече от една на всеки пет булки, или 22,6%, тази година са избрали рокля, която прилича на тази на херцогинята на Кеймбридж Кейт Мидълтън, пише БГНЕС.

Две трети от сватбите надвишават предвидения бюджет. Средната сума, необходима за една сватба, е 20 000 паунда за около 78 гости. Религиозните церемонии губят своята популярност. В само една на всеки четири сватби има венчавка. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Назначаването на Гюров ще хвърли сянка на съмнение, ще се направи организиран опит да се потули истината по случая Петрохан (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Назначаването на Гюров ще хвърли сянка на съмнение, ще се направи организиран опит да се потули истината по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК