BG EN

ШОКИРАЩО! Мъри Стоилов поискал 120 бона заплата, за да поеме Левски

ХИТ СПОРТ

ШОКИРАЩО! Мъри Стоилов поискал 120 бона заплата, за да поеме Левски

31597
на 04.09.2018
ШОКИРАЩО! Мъри Стоилов поискал 120 бона заплата, за да поеме Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Акционерът и популярен фен на Левски Пепи Димитров взе думата по време на днешното Общо събрание на клуба, за да предложи връщането на Наско Сираков и Станимир Стоилов на стадиона.

препоръчано

В отговор на това, собственикът Спас Русев разкри интересни детайли за преговорите му с Мъри преди време.

Бизнесмен се е срещнал с настоящия селекционер на първия отбор на Казахстан почти веднага, след като пое издръжката на тима от "Герена", пише "Дарик".

Станимир Стоилов е поискал 60 хиляди евро заплата, на което новият собственик се е съгласил. "В крайна сметка Стоилов не се върна", обяви Спас Русев.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК