ГОРЕЩО
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Делян Пеевски: Внасяме промени в Закона за бюджета на ДОО, които предвиждат великденски добавки за пенсионерите под прага на бедността
МЪГЛИВО УТРО: Слънцето пробива и вдига температурите до 15° - малко облаци в небето развалят усещането за истинска пролет (КАРТА)
Акценти
ШОКИРАЩО РАЗКРИТИЕ! Отец Иван си изплака болката след адския пожар! Цигани откраднали пожарогасителите в приюта и ги продали за старо желязо
21274
на 02.01.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В новогодишната вечер към 20 часа децата ми казаха, че в сградата нещо гори. Пламъците бяха по 3-4 метра, беше страшно. Това каза в сутрешния блок на БНТ отец Иван от Нови хан по повод пожара в приюта.
препоръчано
"В това крило на сградата никой не е живял дълго време, може би кюнците на печката са паднали", обясни той. "Пожарната дойде за 10 минути, след това дойде втора, викнаха и трета от София", каза отец Иван.
Той обясни, че в сградата няма пожарогасители, тъй като са били откраднати от цигани, които ги предавали за старо желязо.
Отец Иван и децата му се върнаха в приюта си
11693
на 01.01.2018


