BG EN

Шоколадът поскъпна с над 200% за една година

ГОРЕЩО
Животът днес

Шоколадът поскъпна с над 200% за една година

10483
на 05.01.2025
Шоколадът поскъпна с над 200% за една година
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През изминалите 12 месеца цената на шоколада е скочила с 206%.

препоръчано

Причината е рекордното поскъпване на какаото.

Шоколатиерът Елица Божинова обясни пред Нова телевизия, че четири пъти е била променена цената на суровината. 

Преди година 100 грама шоколад в работилницата на Божинова са стрували около 6 лева. „Сега вече цената е около 10 лева. Като уточнявам, че ние работим с белгийски качествен шоколад“, допълни тя. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия на Лазаровден
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Биш зам.-министър на МВР с ВАЖНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Ето какво трябва да направи полицията, за да се спасят човешки животи (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Биш зам.-министър на МВР с ВАЖНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Ето какво трябва да направи полицията, за да се спасят човешки животи (ВИДЕО)
ново
Днес: 60
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК