Шоу в Пазарджик! ЦСКА наниза 7 гола за едно полувреме на Сарая пред 9 000 души!

7336
на 02.09.2015

Сарая и ЦСКА се оттеглиха на почивка при 0:7 в мач от турнира за Купата на България. Резултатът бе открит от Виктор Райчев в 98-ата секунда. Голмайсторът се възползва от центриране на Владислав Узунов от фаул, чукна топката пред бранител на домакините, която прехвърли вратаря Иван Спасов и се озова в неговата мрежа.

Срещата се играе пред над 9 000 зрители на стадиона в Пазарджик.

В 9-ата минута армейците изпуснаха цели три положения да удвоят. Първо Петър Витанов бе изведен леко отляво в наказателното поле и стреля, но Спасов спаси. Секунди по-късно Чорбаджийски не успя да преодолее домакинския страж след удар с глава от метър и половина, а после и при добавката с крак.

Десет минути по-късно червените поведоха с 2:0. Цветков подаде към Хазуров, който проби през центъра отбраната на домакините и след техничен шут с десния крак намери долния ляв ъгъл на сарайската врата.

В 31-ата минута резултатът стана класически. Божилов бе изведен отдясно и центрира, но в опита си да изчисти топката Костов си отбеляза автогол.

Червените не спряха с голеадата и в 37-ата минута вкараха четвърто попадение. Цветков отправи великолепен шут от 20 метра, който срещна напречната греда. Божилов не успя да се разпише при добавката, изпращайки топката към Аршинков вместо в мрежата. Защитникът на домакините обаче я подаде към Хазуров, който без проблем реализира втория си гол. В последната минута на полувремето Динчев се разписа за 0:7.

САРАЯ - ЦСКА 0:7