ШОУ! Руснаци спечелиха Коледното състезание по биатлон на стадиона на Шалке 04

Спорт шоу

7886
на 29.12.2017

Руските биатлонисти Екатерина Юрлова-Перхт и Алексей Волков станаха победители в Коледното състезание, което се проведе на стадиона на футболния Шалке 04 - "Фелтинс Арена".

Руснаците спечелиха състезанието в масовия старт и преследването като дадоха резултат 33 минути, 21.4 секунди, допускайки на осем огневи рубежа само един извън целта, предава Спортал. Второто място заеха чехите Ева Пускарчикова и Ондржей Моравец, които изостанаха на 24 секунди и допуснаха две грешки. Трети се наредиха австрийците Лиза Тереза Хаузер и Юлиан Еберхард, които приключиха на 43.5 секунди и 9 неточности в стрелбата.

Състезанието има комерсиален и развлекателен характер, а от 2002-а година се провежда на на стадиона в миньорския град. Руска двойка го печели за първи път от 2012-а година насам, като тогава отново Юрлова е била част от тандема, но с Антон Шипулин.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)