BG EN

Шофьор блъсна и уби домашно куче в Благоевград

Крими

Шофьор блъсна и уби домашно куче в Благоевград

7769
на 12.09.2015
Шофьор блъсна и уби домашно куче в Благоевград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Истинска драма се разигра вчера в района на плажа в Благоевград, в близост до хотел "Ади" на фамилията на Райо Димитров - Чората.

препоръчано

Семейство разхождало кучето си, когато покрай тях профучал с бясна скорост шофьор на БМВ, който прегазил и убил на място кучето. Стопаните му били шокирани, пише struma.com. Жената клекнала върху животното и започнала да плаче и нарежда неистово, а мъжът хукнал да гони беглеца.

Настигнал го пред дома му, разпознал колата и двамата се сбили. След боя шофьорът-беглец е минал на преглед в Спешно отделение, където не са установени сериозни травми, само охлузни рани. Информирана е полицията.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК