ГОРЕЩО
ЗА ПЪРВИ ПЪТ! Незрящ депутат с куче-водач е част от новия парламент (СНИМКИ)
ТОВА са зам.-председателите на Народното събрание
ПЪРВО В ПИК! Избраха Михаела Доцова за председател на 52-рото Народно събрание (ВИДЕО/СНИМКИ)
WINBET ще бъде официален спонсор на „Grande Partenza“ на Giro d’Italia 2026 в България
ПИК TV! ДПС: Ще бъдем отговорна опозиция. Този парламент трябва да е пример за отговорност и държавническо мислене (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шофьор пострада при катастрофа в Разградско, съобщиха от полицията.
препоръчано
Инцидентът е станал тази сутрин около 7:00 часа. В близост до разклона за село Самуил - от главен път Е-70 автобус, превозващ работници, аварира. 51-годишният шофьор слиза да огледа превозното средство.
В обратна посока, към Самуил, спира ученически автобус, в който не е имало пътуващи деца, за да окаже помощ.
В този момент автомобил, управляван от 52-годишен мъж, остъргва странично ученическия автобус и блъска слезлия на пътя водач на другия автобус.
Пострадалият е откаран в болницата в Разград - с травма на главата. Състоянието му се изяснява. По случая се води разследване.
УЖАСНО НЕЛЕПО: Работник загина, затрупан с пръст от багер в Бургас
10005
преди 44 минути
Блъснаха 18-годишен младеж на пешеходна пътека след катастрофа в Стара Загора
6444
преди 54 минути
Шофьор пострада при катастрофа между два автобуса и кола в Разградско
5073
преди 1 часа


