ГОРЕЩО
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шофьор е ударил 6-годишно дете и избягал от местопроизшествието. Инцидентът е станал около 11:20 ч. в сряда в Горна Оряховица, пише "Труд".
препоръчано
По-късно извършителят е установен. Това е 27-годишен водач на лек автомобил "Опел астра", който не успял да намали скоростта на возилото и ударил със страничното огледало китката пресичащото пътното платно момиченце.
Детето е получило натъртване на дясна китка. Оказана му е спешна медицинска помощ и е освободено за домашно лечение. Срещу виновника е образувано досъдебно производство.
Горна Оряховица ще отбележи Деня на Съединението
5893
на 05.09.2015


