BG EN

Шофьорка от Севлиево задуши дрегера с алкохолни пари

Крими

Шофьорка от Севлиево задуши дрегера с алкохолни пари

22179
на 14.12.2019
Шофьорка от Севлиево задуши дрегера с алкохолни пари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В РУ – Севлиево, е започнало бързо производство срещу 51-годишна местна жителка, за която е установено, че на 12 декември, около 06:00 часа е управлява лек автомобил под въздействие на алкохол. Това съобщиха от ОДМВР - Габрово.

Жената е спряна от полицейски екип на главен път София - Варна, в близост до завод „Хамбергер“. При извършена проверка за употреба на алкохол техническото средство отчита концентрация над 1,2 на хиляда – 2,06 промила алкохол в издишвания въздух.

На водача е съставен акт за установяване на административно нарушение и е издаден талон за медицинско изследване, но тя се е възползвала от правото си да не дава кръв за химически анализ.

След приключване на работата по наказателното производство материалите по разследването ще бъдат изпратени на Районна прокуратура – Севлиево.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК