ГОРЕЩО
ГАВРА С ТЕДИ ЕВРОТО: Пуснаха ЦЕНОРАЗПИС за бъдещите европрокурори
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шофьорка на 66 години е напуснала пътното платно и се е преобърнала в канавка на главния път за ГКПП „Маказа“, съобщиха от полицията. Пътният инцидент е станал на 15 март около 16:20 часа в района на село Домище.
препоръчано
Водачката е транспортирана до Спешното отделение в Кърджали, а след това в пловдивска болница.
Направеният тест за алкохол е с отрицателен резултат. Произшествието е обработено по административен ред.
Екип на РСПБЗН-Подкова обезопасил катастрофиралата кола.
Шофьорка се натресе в канавка край Бургас
7903
на 09.11.2022


