ГОРЕЩО
ВАЖЕН ДЕН: Държавата с допълнителни мерки срещу спекулата
ИМИТАЦИЯ БЕЗ ДАРБА: Гюров се снима на изтребител като подражание на Радев, защото иска да е кандидат за президент
Неверниците от ПП и ДБ да прочетат този ШОКИРАЩ РАЗКАЗ за сектата от "Петрохан": Иво Калушев изнасилил студент, който после станал шизофреник
ВИЖТЕ КАК БАРЕКОВ ИЗТОЧИ ЕВРОПАРЛАМЕНТА! С€кс екскурзии до Малдивите със “сътруднички”. Шофьори наливат шампанско и му гладят гащите (СКАНДАЛНО РАЗСЛЕДВАНЕ)
ГОРЕЩО В ПИК! Кметове запалиха телефона на Радев - молят го спешно да реши ТОЗИ ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Шри Ланка Махинда Раджапакса заяви, че бившият представител на Норвегия при преговорите с тамилите Ерик Солхейм е финансирал групировката „Тигри за освобождаване на Тамил-Илама”, съобщава ВВС, пише "Фокус".
препоръчано
Преди 10 години Норвегия се опитваше да играе ролята на последник между Шри Ланка и „Тамилските тигри”, но преговорите приключиха с провал.
Норвежкият дипломат заяви, че президентът на Шри Ланка дава лъжливи изявления, продиктувани от политическата обстановка в страната в навечерието на избори.
Гледат мярката на шофьора на автобуса от тежката катастрофа на "Хемус"
1925
преди 14 минути
БОРБАТА С ЦЕНИТЕ: Депутатите гласуват промените в Закона за защита на потребителите
3489
преди 28 минути
СИЛНА ВЯРА: Честваме двама велики български мъченици
6461
преди 34 минути
Промените в съдебната система влизат в Народното събрание
5027
преди 40 минути


