BG EN

ШУМ НА ПАРИ: Милиони за Пловдив от Световното по таекуон-до

Региони

ШУМ НА ПАРИ: Милиони за Пловдив от Световното по таекуон-до

7002
на 01.09.2019
ШУМ НА ПАРИ: Милиони за Пловдив от Световното по таекуон-до
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Над 2000 спортисти и гости от цял свят на 21-ото Световно първенство по таекуон-до ITF, в продължение на седмица оставиха приходи за милиони левове в пловдивската икономика.

препоръчано

Легловата база в хотелите бе почти изцяло заета, търговци и таксиметрови шофьори също отчетоха повишени обороти през дните на състезанието, отчита "Марица".

Световното първенство се проведе в зала „Колодрума” с подкрепата на президента и вицепрезидента на Българската федерация Марио Богданов и Костадин Димитров.

"Доволен съм от цялото ни представяне. Искам да благодаря на всичките ми колеги от федерацията, на целия организационен комитет, на доброволците, на работещите неуморно хора за доброто ни представяне като домакини на този форум. Беше много трудно, но се справихме. За първи път в историята на световни шампионати има толкова състезатели и многобройни делегации", каза Марио Богданов.

"Бяхме ангажирали половин Пловдив като хотели, автобуси и човешки потенциал. Специално искам да отбележа и изключителната работа на моя колега и вицепрезидент на нашата федерация Костадин Димитров . Успоредно със служебните му ангажименти като кмет на район "Тракия”, той беше винаги на разположение относно организацията и решаваше нещата положително”, допълни той.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за Лукойл: Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за "Лукойл": Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК