BG EN

Шумен остана без заместник-кмет по образование

Животът днес

Шумен остана без заместник-кмет по образование

34197
на 13.04.2024
Шумен остана без заместник-кмет по образование
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кметът на Община Шумен проф. Христо Христов е прекратил трудовото правоотношение на заместник-кмета по образование и култура проф. Светла Станкова. Трудовият договор е прекратен по взаимно съгласие. Това съобщиха от общинския пресцентър в събота.

препоръчано

От оскъдната информация става ясно, че проф.Станкова ще бъде освободена от 15 април, пише "Труд“.

Преди да стане заместник-кмет проф. Станкова беше кандидат за общински съветник от БСП. След като стана част от екипа на новия кмет, тя влезе в редиците на партия "Възраждане".

С оставката на проф. Станкова заместниците на шуменския кмет остават четирима. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК