BG EN

Шуменец с ауди счупи алкохолната духалка

Крими

Шуменец с ауди счупи алкохолната духалка

9051
на 14.09.2019
Шуменец с ауди счупи алкохолната духалка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шуменски полицаи задържаха 52-годишен мъж, управлявал автомобил с 3,47 промила алкохол. От ОДМВР - Шумен, съобщиха, че водачът е бил спрян вчера около около 17,15 часа в Шумен.

На кръстовището на бул. "Симеон Велики" и ул. "Гоце Делчев" полицейски служители извършили проверка на 52-годишен мъж от село Благово, който е управлявал лек автомобил "Ауди" с шуменска регистрация.

С техническо средство са измерени 3,47 промила концентрация на алкохол в кръвта му. Отказал е да даде кръвна проба за химичен анализ. Той е задържан за срок до 24 часа. Образувано е бързо производство.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК