BG EN

Шумни сватбари от „Столипиново” отнесоха 1500 лв. глоба

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Шумни сватбари от „Столипиново” отнесоха 1500 лв. глоба

6473
на 01.09.2016
Шумни сватбари от „Столипиново” отнесоха 1500 лв. глоба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Санкция от 1500 лв. е наложена на цигани от пловдивския кв. „Столипиново” заради силна музика по време на сватба. Това съобщава Дарик, цитирайки шефа на Общинския инспекторат Ангел Славов.

препоръчано

Празненството се състояло миналия петък. Граждани се оплакали от силната музика и към 21.00 часа на мястото на сватбата пристигнали полицаи и общинска охрана. За нарушението бил съставен акт.

Славов анонсира, че акции за шум ще бъдат проведени и в другите две цигански махали в града под тепетата – Арман и Шекер.

2 жалби заради циганска веселба са постъпили в инспектората за цялото лято. Ангел Славов отбеляза, че хората се оплакват от циганските сватби в отдела по сигурността на общинската администрация.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК