BG EN

ШУШУ-МУШУ КЪЩА РАЗВАЛЯ: Мирослав Иванов се чул с баджанака си Киро, преди да му искат оставката в парламента! Премиерът го питал има ли нужда от него

Акценти

ШУШУ-МУШУ КЪЩА РАЗВАЛЯ: Мирослав Иванов се чул с баджанака си Киро, преди да му искат оставката в парламента! Премиерът го питал има ли нужда от него

52365
на 20.05.2022
ШУШУ-МУШУ КЪЩА РАЗВАЛЯ: Мирослав Иванов се чул с баджанака си Киро, преди да му искат оставката в парламента! Премиерът го питал има ли нужда от него
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Просто Киро е звъннал да успокои баджанака си Мирослав Иванов, с който делят неустоимата Лена Бориславова, преди да му искат главата в Народното събрание. Зам-председателят предизвика остра реакция от страна на ГЕРБ, след като спря микрофона на Десислава Атанасова, председател на парламентарната група на партията.

препоръчано

Вчера Мирослав Иванов от "Продължаваме промяната" запази поста си на зам.-председател на парламента. Искането за предсрочното му освобождаване беше подкрепено от 81 народни представители от опозицията, а 129 от управляващата коалиция бяха против.

"Очаквах, че ще искат оставката ми, имаше заявки още миналата седмица. Спрях микрофона на Десислава Атанасова, защото правилникът така изисква. Дадох на г-жа Атанасова допълнителни 3 минути, заради парламентаризма, за да може да довърши декларацията си. Предупредих я множество пъти, преди да й спра микрофоните", разкри Иванов пред БНТ.

"ГЕРБ бяха свикнали да им се дава думата, когато си поискат, но правилата важат за всички", категоричен беше зам.-председателят на Народното събрание. 

"Кирил Петков вчера ми звънна и попита как да ми окаже подкрепа, имам ли нужда от него в Народното събрание. Той ме подкрепи, но аз не исках да губя ценното му присъствие", разкри Иванов. 

Припомняме, че вчера Петков подкрепи Иванов, като дойде в парламента за 10 минути. 

Запитан за падащия рейтинг на правителството, той изтърси ни в клин, ни в ръкав: "Мисля че рейтингът на главния прокурор е по-нисък". 

"Решетките в парламента бяха грешка", коментира Иванов. Председателят на Народното събрание Никола Минчев смята същото. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК