ГОРЕЩО
РАЗКРИХА ИМ СХЕМАТА! Ето каква е истината за делото срещу Андрей Гюров и защо казусът стигна до Съда на ЕС
САМО В ПИК! Георги Марков: С Гюров служебен премиер изборите ще са опорочени
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Асен Василев натиря Бойко Рашков от листите на ППДБ
Доц. Борислав Цеков: Гюров не е експертна фигура, а фигура с ярка партийна емблема на челото
Бивш вътрешен министър: Кирил Петков има достатъчно време да си направи изводи за бившите си съратници и протежета, докато чака съдебното решение за незаконните арести
СВЕТЪТ ДНЕС
Щайнмайер: Всички от ЕС са длъжни да изпълняват задълженията по разпределението на бежанците
2171
на 19.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Всички страни от Европейския съюз са длъжни да изпълняват поетите задължения по разпределението на бежанците, заявява германският министър на външните работи Франк-Валтер Щайнмайер в интервю за изданието „Шпигел“. Ако това не стане, въпросите ще се решават по предвидения за това юридически път, предупреждава Щайнмайер.
препоръчано
Европейската комисия се готви да разпредели в членките на Евросъюза 160 000 бежанци и вече определи квоти за прием на мигранти на всичките държави-членки. Против квотния механизъм се обявиха Унгария, Полша, Румъния, Словакия, Чехия и балтийските републики. Пристигналите само в Германия бежанци надхвърлят един милион души.
Осъдиха 80-годишен лотариен милионер, инвестирал парите си в наркоимперия
13302
преди 5 часа
Германия забранява приложенията за скорост
11740
преди 7 часа
Тръмп убеди Путин да не обстрелва Киев поне за седмица
12305
преди 8 часа


