BG EN

Щайнмайер: Европа трябва да възвърне контрола върху границите си

Европа

Щайнмайер: Европа трябва да възвърне контрола върху границите си

4583
на 26.12.2015
Щайнмайер: Европа трябва да възвърне контрола върху границите си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европа трябва да възвърне контрола върху границите си. Това заяви днес германският външен министър Франк-Валтер Щайнмайер във връзка с информацията, че „Ислямска държава“ разполага с фалшиви сирийски паспорти, предаде "Ройтерс".

препоръчано

Той предупреди да не бива бежанците и терористите да бъдат поставяни в една категория. „Все пак, важно е да имаме повече контрол върху това кой влиза и напуска Европа“, добави той и подкрепи предложението на ЕК за засилване на правомощията на европейската гранична служба „Фронтекс“ и споразумението на ЕС с Турция за овладяване на бежанския поток.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК