ГОРЕЩО
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна - температурите ще достигнат 12 градуса
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Щатски съд задължи Аржентина да върне 5,4 млрд, долара на международни кредитори
3165
на 06.06.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съдът в Ню Йорк задължи Аржентина да върне 5,4 млрд, долара на международни кредитори, които не са били съгласни с направената през 2010 г. реструктуризация на външния дълг, и едва след това да продължи погасяването му, съобщава ТАСС.
Става въпрос за изплащането на задълженията към близо 500 притежатели на дългови ценни книжа, които не са одобрили реструктуризацията на задълженията, които страната доби след обявения през 2001 г. дефолт.
Властите в Буенос Айрес анонсираха, че ще обжалват решението на Нюйоркския съд.
препоръчано
Аржентина национализира железопътната мрежа
2825
на 16.04.2015


