ГОРЕЩО
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Щерката на Брендо - Лара, знаела, че ще го пуснат от затвора, подготвила му специална снимка
5128
на 27.03.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отвлечената преди време щерка на Евелин Банев-Брендо - Лара е знаела, че татко й ще бъде пуснат да се прибере вкъщи. Детето даже си направило специална снимка, която била подготвена за подарък на тати.
препоръчано
Момиченцето настоявало снимката да е винаги у "кокаиновия крал", за да му носи късмет и да бъде нещо като икона, която да го пази.
Майката на Лара й казала, че бащата повече нямало за какво да се явява пред съда.
Самият Брендо не скучае, докато е под домашен арест. Стотици негови приятели се събирали и гостували в дома му. Иначе гардове продължават да пазят детето, не го оставят и за секунда само.


