BG EN

Щерката на Илия Павлов се омъжва за сръбски милионер

ЧАС ПИК

Щерката на Илия Павлов се омъжва за сръбски милионер

48687
на 17.02.2014
Щерката на Илия Павлов се омъжва за сръбски милионер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дъщерята на Илия Павлов се омъжва за милионер. Венцислава Павлова, която е дете на покойния бос на "Мултигруп" от първия му брак с Антоанета Чергиланова, вече е сгодена за сина на сръбски богаташ.

препоръчано

31-годишната Венцислава се запознава с бъдещия си съпруг покрай работата си като брокер на недвижими имоти.

Двамата са заедно от няколко години, а само преди месец сърбинът й прави романтичното предложение в Дубай.

Сватбата ще бъде това лято - първо във Вашингтон, където живеят двамата, а след това – и в България, разказват роднини на Венцислава Павлова.

На 7 март Венцислава и годеникът й пък ще дойдат в България на панихидата за 11-годишнината от смъртта на Илия Павлов, писа столичен вестник.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите приеха важни промени в Кодекса на труда и се захванаха със Семейния кодекс (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите приеха важни промени в Кодекса на труда и се захванаха със Семейния кодекс (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 27
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК