ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Защитникът Киърън Трипиър е трансферна цел на Ювентус през летния трансферен период, акцентира "Новспорт", позовавайки се на информация от Апенините.
Очаква се английският национал да замени Жоао Кансело, след като стана ясно, че португалецът почти сигурно ще премине от гранда от Торино в Манчестър Сити.
"Бианконерите" са предложили 26 милиона евро за правата на Трипиър. Договорът на бранителя с Ювентус може да бъде за пет сезона, а годишната му заплата е предвидена за около 2.6 милиона евро.
28-годишният Киърън Трипиър е сред основните играчи на Тотнъм в момента. Бранителят е бивш футболист на Бърнли, Барнзли и Манчестър Сити.
препоръчано
свързани новини
Сензационна сделка между "кралете" и "шпорите"?
42401
на 15.05.2019
Новият треньор на Юве Маурицио Сари с много важно изказване
10875
на 20.06.2019


