ГОРЕЩО
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри направи интересно изказване преди мачовете между Юве и Барса в 1/4-финалите на Шампионска лига.
препоръчано
Двата тима излизат днес от 21:45 часа българско време в първи сблъсък от Топ 8 на престижната надпревара.
"Глупаво е да мислим, че можем да направим два равни по 0:0 и да ги победим с дузпи. Мачовете срещу Барселона са огромно предизвикателство и ние трябва да влезем уверени в тях.
Приятно е да не получаваш голове в първия мач у дома, но този път ще бъде трудно и по всяка вероятност Барселона ще вкара.
свързани новини
Драма на Наполи - Юве
15466
на 05.04.2017
Юве и Барса воюват на още един фронт
10398
на 21.03.2017
Те имат много силно нападение, но в същото време оставят МНОГО пространство отзад. Знаем какво да очакваме", заяви Алегри.
Юве с революционна схема!
12948
на 22.01.2017
Звездите на Барса си избраха наставник
11693
на 07.04.2017


