ГОРЕЩО
Софийската митрополия за генерираните с изкуствен интелект клипове: Патриархът не рекламира стоки и услуги
Сценарист за случая „Петрохан”: Реалността е по-невероятна от фикцията. Ако разказваме конкретно за Калушев и компания – това си е чист психотрилър
Министър Генов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Представители на НПО-то от "Петрохан" са влизали въоръжени в екоминистерството
Топ психологът Росен Йорданов с НОВ ПРОЧИТ на причините за кървавата драма с шест трупа на "Петрохан“
САМО В ПИК TV! Шок в редиците на БСП - депутатите на партията увъртат за смяната на Драгомир Стойнев. А Киселова... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри в скоро време ще подпише нов контракт с клуба, твърдят италианските медии.
препоръчано
Действащото споразумение на специалиста ще бъде продължено с още един сезон, а заплатата му ще скочи от 2,5 млн. евро годишно на 3 млн.
Алегри ще получава и бонуси при постигане на определени резултати. 47-годишният наставник оглави отбора от Торино миналото лято и го изведе до успехи в първенството и Купата на страната, а в Шампионската лига стигна до финала. /БГНЕС
Алегри остава в Юве минимум до 2017 г.
2865
на 10.06.2015


