Ювентус на полуфинал в турнира за Купата на Италия след скандално съдийство (ВИДЕО)

ВИДЕО

9230
на 04.01.2018

Отборът на Ювентус си класира за полуфиналите в турнира за Купата на Италия по футбол. В двубой от четвъртфиналната фаза на надпреварата Ювентус острани градския си съперник Торино с 2:0. Дъглас Коста в 15-ата минута и Марио Манджукич в 67-ата минута бяха точни за Юве.

Двубоят ще се запомни със скандалното съдийство, след като непосредствено преди втория гол на Ювентус играчите на Торино пертендираха за дузпа, за нарушение на Сами Кедира.

След като съдията изгледа видеоповторение на ситуацията, остави решението си в сила. Това вбеси до крайност треньорът на Торино Синиша Михайлович, който бе отстранен от пейката заради реакцията си.

За място на финала на турнира Ювентус ще спори с Аталанта.

Другият финалист трябва да определят тимовете на Милан и Лацио.