BG EN

Южна Корея е разработила собствена бойна система, с която ще бъдат оборудвани подводници

СВЕТЪТ ДНЕС

Южна Корея е разработила собствена бойна система, с която ще бъдат оборудвани подводници

7379
на 10.10.2017
Южна Корея е разработила собствена бойна система, с която ще бъдат оборудвани подводници
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Южна Корея е разработила собсствена бойна система, с която ще бъдат оборудвани най-новите подводни лодки на страната „Чан Бого-3“ с водоизместимост 3 000 тона, се посочва в съобщение на управлението на отбранителните сили на Южна Корея, цитирано от РИА Новости.

препоръчано

Министерството на отбраната на Южна Корея е одобрило проекта и признало новата система – мозъчен център за подводници „подходящ за бойна употреба“, се казва в сайта.

Окончателните оценки на новата система се очакват през 2018 година, когато тя ще бъде произведена и въведена в експлоатация в подводниците.

До 2020 година във въоръжение трябва да бъдат въведени общо девет подводни лодки от типа „Чан Бого-3“. С производството им е ангажирана компанията Daewoo Shipbuilding and Marine Engineering.

Превод и редакция: ПИК

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК