ГОРЕЩО
Частно училище в София изгони двама шестокласници, след като родителите им оспорвали увеличението на таксите
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (НА ЖИВО/СНИМКИ)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Асен Василев заплашвал Мирчев, Божанов: Искате ли да не ходите на избори въобще
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На двойката Юксел Кадриев-Виктория Петрова от бТВ им е много забавно по време на ефир. В централната емисия тази вечер двамата не спряха да хихикат зад кадър, след като царят на грешките Кадриев пак преплете езика. Това стана, докато четеше новина за раждането на сина на Пипа Мидълтън. Той съобщи, че сестрата на кралската снаха се е омъжила за финалист, вместо да каже финансист.
препоръчано
Очевидно грешката не стресна водещия, на когото често се случва да бърка думи, тъй като самият той се разсмя, а след него и колежката му. До края на новината, двамата не спряха да хихикат зад кадър.
Над 37 000 българи в чужбина са заявили, че ще гласуват
1484
преди 13 минути
Избирателите могат да подават заявления за гласуване по настоящ адрес до 4 април
2739
преди 33 минути
ППДБ търси безплатни тролове - изкараха им опорките за предизборната кампания
31775
преди 43 минути


