BG EN

Юлий Павлов ЗАКОВА ИТН: Ако наистина искаха кабинет, преговорите нямаше да са публични

ГОРЕЩО
Акценти

Юлий Павлов ЗАКОВА ИТН: Ако наистина искаха кабинет, преговорите нямаше да са публични

99897
на 02.08.2024
Юлий Павлов ЗАКОВА ИТН: Ако наистина искаха кабинет, преговорите нямаше да са публични
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ако ИТН искаха да се достигне споразумение, преговорите нямаше да се водят публично. Фактът, че се водят публично, ясно ги обрича на провал и показва каква е тяхната цел. Това заяви социологът Юлий Павлов пред Нова нюз.

препоръчано

Според него преговорите, водени от ИТН, имат две цели – едната е да се отложи датата на изборите – да не е в края на септември, а да е в началото или средата на октомври. Две са датите, на които да се върне мандатът - 6 август, другата е на 13-и.

Според политолога Теодор Славев са изчерпани възможностите за мнозинство, което да излъчи някакво що-годе стабилно правителство и което да управлява. „В този парламент единствено възможно управление трябваше да включи ГЕРБ като партия, която носи стабилност”, допълни Славев. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 26 май - Близнаците жънат небивал успех, Козирозите да не бъдат прибързани САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 26 май - Близнаците жънат небивал успех, Козирозите да не бъдат прибързани
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите за пореден път отхвърлиха предложението на Възраждане за референдум за еврото ПИК TV! Депутатите за пореден път отхвърлиха предложението на "Възраждане" за референдум за еврото
ново
Днес: 42
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК