ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
НАДЦЕНКИ ОТ 130%: Вицепремиер КАЗА КАК властта ще се бори с високите цени
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на Европейската комисия Жан Клод-Юнкер в отговор на слуховете за изключването на Гърция от Шенгенската зона заяви, че не е законно, нито политически приемливо за Европейския съюз да работи с трета страна с цел затварянето на границите на страна-членка, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на To Vima.
„Шенгенската зона не трябва да бъде проваляна“, заяви Юнкер, като отбеляза, че „историята ще оправдае“ позицията на германския канцлер Ангела Меркел относно мигрантската криза.
препоръчано
Юнкер: Историята ще докаже правотата на Ангела Меркел
4761
на 17.02.2016


