ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ В ПИК! Софиянци, пазете колите си от Манол Пейков - бившият депутат навести колегите си от ДБ в парламента, забрави къде е паркирал, а след това... (СНИМКИ)
Ето какво включват 14-те точки от споразумението между САЩ и Иран
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Юношата на ПСЖ Санти Нгом най-вероятно ще си спечели договор с "Левски". Френският нападател тренира повече от седмица със "сините" и явно е оставил добри впечатления на старши-треньора Стойчо Стоев и екипа му.
препоръчано
Очаква се развръзката да стане факт в петък и Нгом да подпише контракт до лятото. Според запознати заплатата му ще бъде символична и най-вероятно няма да надвишава 1500 евро.
Идеята е "сините" да се убедят в неговите качества и да го задържат за по-дълго ако Нгом го заслужи.
На този етап "Левски" страда в предни позиции, а и липсва алтернатива на Умар Диаби, чиято резерва е младият Илия Димитров.
свързани новини
Онлайн телевизията на "Левски" стартира на 5 декември
10554
на 25.11.2015
Голям хаос с контролите на ЦСКА в Австрия
7436
преди 2 часа
ТРАНСФЕР! ЦСКА привлича шампион на Аржентина
7678
преди 4 часа
Селтик заплашва трансферните планове на Левски
9170
преди 19 часа
ТЕЖКА СИТУАЦИЯ: Родният клуб на Стоичков пред разпад - няма пари
13095
преди 21 часа


