Юп Хайнкес доволен от смазващата победа на Байерн, но пак има забележки

6460
на 21.02.2018

ПИК с нов канал в Телеграм

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Юп Хайнкес не скри задоволството си след победата с 5:0 над Бешикташ в първия 1/8-финален сблъсък в Шампионската лига. Наставникът заяви, че се радва, че тимът му взе толкова сериозна преднина преди реванша, която до голяма степен гарантира продължаването напред в турнира. Все пак той имаше и някои забележки.

“Смятам, че показахме две лица през двете полувремена. През първата част нямаше никакво темпо в играта ни, подаванията ни не се получаваха и позволихме на Бешикташ да ни атакува често. Голът преди почивката ни даде сериозно предимство и през второто полувреме видяхме съвсем различен Байерн. Вкарахме чудесни голове и показахме добър футбол. Разбира се, че съм доволен от показаното. За всеки отбор е трудно, когато остане с 10 души в мач от Шампионската лига. Въпреки това смятам, че Бешикташ е добър отбор с много опитни футболисти, които са играли на много места в Европа. Доволен съм, че взехме толкова добра преднина срещу толкова силен съперник. Ще се подготвим добре и за реванша. Не може да поемаме рискове в мач от Шампионската лига”, заяви Хайнкес, цитиран от Спортал.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 19 септември - отлични финансови постъпления за Близнаците, успехът е със Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 19 септември - отлични финансови постъпления за Близнаците, успехът е със Стрелците
ПИК TV! И Ленчето скочи на Скопие, отрече ППДБ да са говорили с Доган и отцепниците му за следизборна коалиция (ВИДЕО) ПИК TV! И Ленчето скочи на Скопие, отрече ППДБ да са говорили с Доган и отцепниците му за следизборна коалиция (ВИДЕО)