ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп определи обрата срещу Бърнли (2:1) като "първата грозна победа" на мърсисайдци от началото на сезона. Успехът на домакините дойде, след като те нанесоха едва три точни удара в целия мач, но трите точки са изключително важни за тях в битката за топ 4.
"Представянето бе достатъчно добро, за да спечелим мача. Резултатът е много важен. Мисля, че това беше първата ни грозна победа. Обикновено губим, когато не играем силно. Не сме свикнали на това, така че чувството е малко странно. Щастлив съм, че спечелихме трите точки. Това е най-важното", заяви Клоп.
препоръчано
Юрген Клоп: Това бе един от най-силните ни мачове
10923
на 05.03.2017
Клоп надъха Ливърпул
13178
на 25.12.2016
Юрген Клоп: Отговорих на критиците, предстои ми още много работа
8257
на 03.10.2016
Клоп посочи как трябва да играе Ливърпул
19086
на 22.09.2016


