Юристът Даниел Божилов: Истината с танкерите лъсва все повече - да си Просто Киро е за цял живот
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Темата с двата митични танкера с втечнен газ от Америка, продължава да бъде актуална и да буди любопитството у обществото кой е служителят от "Булгаргаз", който е подписал договора за доставка.
В неделя пък стана ясно, че танкерите с втечнен газ, за които Кирил Петков се похвали, че е осигурил за България в САЩ, всъщност са били поръчани от Китай, която обаче се е отказала да ги купи заради промяна на условията.
Двата танкера са пътували за Китай, когато азиатската страна се отказва от сделката. Така за Щатите е далеч по-изгодно да ги продаде в движение на друга държава, вместо да ги връща обратно
“Нещата с танкерите на Про100то от САЩ лъсват все повече.
Та тия танкери били по договор с Китай, ама жълтите решили да купуват от четири пъти по-скъпия руски газ и се отказали от тях, а газа артисал.
Та както обикновено се случва Про100то е полезният идиот, който е оказал услуга на САЩ да ги вземе, а не обратното, както се опитва да ни убеди.
Когато си идиот, то това е надълго. А когато си Про100Киро е за цял живот“, коментира темата във Фейсбук юристът Даниел Божилов.



