ГОРЕЩО
Йотова на Илиева нива: Задачата ни е да оставим мирен свят за децата си - да няма никога повече майчини и детски сълзи, и прекършени криле на деца
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
Антон Кутев РАЗКРИ предизборната стратегия на Радев - ето какво е довело до успеха му
Мощни гръмотевични бури настъпват към Северозападна България
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Община Пловдив отворя за риболов Гребния канал навръх Никуледен. Рибарите, които имат риболовен билет, ще могат да хвърлят въдици от северната страна на канала от 7.00 до 14.00 часа във вторник.
препоръчано
На всеки един от участниците в риболова се полага до три килограма улов. От общината уточниха, че рибарите няма да бъдат допускани с автомобили до мястото на улова и ще се следи са спазването на наредбата за осигуряване на обществения ред.
Зарибиха Гребния канал в Пловдив за световното на въдичарите
8427
на 02.08.2016
Половин тон толстолоб пуснаха в Гребния канал
12311
на 01.04.2016


