BG EN

Язовирите в Стрелча са под непрекъснато наблюдение

Региони

Язовирите в Стрелча са под непрекъснато наблюдение

9245
на 16.03.2015
Язовирите в Стрелча са под непрекъснато наблюдение

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Язовирите в община Стрелча са под непрекъснато наблюдение. Това каза кметът на община Стрелча Иван Евстатиев, предаде агенция "Фокус".

препоръчано

Повечето от тях са пълни почти на 100%, но остава около 1 метър до преливника. Няма опасност за хората и населените места. Заедно с „Напоителни системи” направихме отводняване със специални тръби на проблемния язовир „Голуша”, за да се оттича водата през преливниците.

свързани новини

За момента няма нищо притеснително, обясни Евстатиев. Той допълни, че в резултат на валежите имат проблеми с няколко къщи в селата Блатница и Смилец. Става дума за около 7-8 къщи в тези две села, които при по-голямо количество валеж се наводняват, каза също Евстатиев. Той уточни, че са предприети мерки, за да се помогне на хората.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК