ГОРЕЩО
МРЕЖАТА СЕ ГАВРИ С ИВАЙЛО МИРЧЕВ: Махаш охраната на Пеевски?! Ей това е мъжка приказка. Ти що глад си събрал с Оземпика... ще ги изядеш надве, на три и НСО, и барети, и полиция...
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Актрисата и продуцент Яна Маринова отскочи с корабче до остров Света Анастасия край Бургас и публикува снимки и видео от морската разходка към Острова на тайните.
препоръчано
Облечена в ефирна лятна рокля и с усмивка на уста, Яна сподели, че е очарована от Бургас и атракциите, които предлага градът за туристи. Актрисата сподели и че вече си предствя къде да бъде следващата й кино премиера.
"Точно тук си представям следващата ни филмова премиера. Благодаря на достойните хора и изключителните визионери, начело с кмета Димитър Николов, които преоткриват и създават от Бургас град на мечтите", написа Маринова и си пусна кадри от разходката си на Пристанището в морския град, предаде "Монитор".
свързани новини
Абитуриенти на безплатно кино със Сано и Яна Маринова
7748
на 17.06.2020
Яна Маринова чака Луиза да роди, за да разкрие тайните си в нов филм
16187
на 02.06.2020


Софи Маринова се похвали със златни подаръци (СНИМКА)
20637
преди 9 часа
Джан Яман май заряза дизайнерката
21225
преди 13 часа
Натали от "Ергенът" била измамена от най-добрата си приятелка
30841
преди 16 часа
Рачков за Мария Игнатова: Матракът ми от мемори пяна още я помни
49667
преди 19 часа


