BG EN

Янтра подкопа мост при село Драганово

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Янтра подкопа мост при село Драганово

6052
на 12.12.2014
Янтра подкопа мост при село Драганово
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Високите води на река Янтра са подкопали една от носещите стени на моста до село Драганово, съобщиха от областната администрация на Велико Търново.

препоръчано

В средата на моста се е образувал "остров" от довлечени от течението клони и дървета, които създават риск за съоръжението, показва проверка на областния управител Пенчо Пенчев след подаден сигнал на арендатор в селото.

Предстои комисия да огледа моста, за да се намери най-безопасният начин за изваждане на дърветата и клоните от коритото на реката. Извършен е и оглед на язовир "Кортин", който е показал, че изпускателят не работи, преливникът не е поддържан, а стената на водоема е обрасла с растителност. Областният управител е изпратил писмо до кмета на Горна Оряховица да се вземат спешни мерки за безопасността на язовира.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК