ГОРЕЩО
Португалия без Роналдо срещу Мексико в исторически мач на обновения „Ацтека“
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
СВЕТЪТ ДНЕС
Япония ще предостави на палестинската област 12 милиона долара финансова помощ
1522
на 01.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Япония ще предостави палестинската автономия около 12 милиона долара финансова помощ, заяви японският външен министър Фумио Кишида, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на ТАСС.
„Действията на международната общност във връзка с това не трябва да спират“, каза Кишида. „Ако жителите на палестинската област вместо отчаяние, получат надежда, това ще помогне за спиране на разпространението на насилието и екстремизма“, добави министърът.
По-рано тази седмица, премиерът Абе по време на речта си от трибуната на Общото събрание на ООН в Ню Йорк също обяви, че страната му през тази година ще отпусне 810 милиона долара, за да помогне на бежанците от Сирия и Ирак.
препоръчано
свързани новини
Япония предпочита организирана престъпност пред неорганизирана алтернатива
5637
на 30.09.2015
Иран се е съгласил да пропусне през Ормузкия проток още 20 пакистански кораба
4512
преди 35 минути
"Вашингтон пост": САЩ се подготвят за седмици на наземни операции в Иран
5203
преди 55 минути
Кола се вряза в пешеходци в английския град Дарби
6108
преди 2 часа
Проучване опровергава твърдението, че стресът отключва рак
15941
преди 11 часа


