ГОРЕЩО
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
Америка
Японският финансов министър ще се срещне с американския вицепрезидент за втория кръг от икономическия диалог между двете страни
5071
на 06.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Японският финансов министър Таро Асо заяви, че ще се срещне с вицепрезидента на САЩ Майк Пенс във Вашингтон на 16 октомври, предава Reuters, цитирана от Фокус. Това ще бъде втория кръг от икономическия диалог между двете страни.
препоръчано
Таро Асо заяви пред репортери, че иска да защити японските национални интереси, както и да изгради икономически отношения със САЩ, които да са печеливши и за двете страни.
САЩ и Япония на прага да подпишат търговско споразумение
9649
на 18.04.2017


