BG EN

Японското правителство потвърди: Седем граждани на страната са сред убитите в Бангладеш

СВЕТЪТ ДНЕС

Японското правителство потвърди: Седем граждани на страната са сред убитите в Бангладеш

9477
на 02.07.2016
Японското правителство потвърди: Седем граждани на страната са сред убитите в Бангладеш
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Седем граждани на Япония са сред убитите при терористичното нападение в столицата на Бангладеш тази нощ. Това потвърди говорител на правителството в Токио, съобщава вестник The Asahi Shimbun, циитран от Фокус.

препоръчано

В атаката в Дака са загинали петима мъже и две жени. Те са сред осмината японеца, които са се хранели в нападнатия от екстремисти ресторант. Мъж, който е бил прострелян, е спасен и е настанен за лечение в болница.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК