BG EN

Японци с нова офанзива за тарана на Лудогорец

Футбол

Японци с нова офанзива за тарана на Лудогорец

8266
на 08.02.2022
Японци с нова офанзива за тарана на Лудогорец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Японският Урава Ред Даймъндс е отправил оферта за правата на тарана на Лудогорец Пиерос Сотириу, пишат медиите в Страната на изгряващото слънце, цитирани от в. "Тема Спорт".

препоръчано

Към кипърския стрелец е имало интерес и от други меснти клубове. Техните предложения обаче са били отхвърлени. Урава също е бил изпратил предложение, но сега го е подобрил значително.

Затова и този път до сделка може да се стигне и шансовете за това са големи. През миналия сезон Урава Ред Даймъндс завърши на шесто място в японския елит.

29-годишният Сотириу бе водещият реализатор на Лудогорец в първата част на кампанията. В елита той записа 13 мача, като в тях отбеляза 11 гола. Кипърецът се разписа по веднъж за Купата на България и Суперкупата, а в Шампионската лига и Лига Европа бе точен 4 пъти в 14 двубоя.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК